Zastępstwa

Okres: 24.05.2024 (pt.) - 24.05.2024 (pt.)

Dzień: 24.05.2024 (pt.)
LekcjaNauczyciel/wakatOddziałPrzedmiotSalaZastępcaUwagi
1, 08:00-08:45Baran Anna1ZB|a_1Język angielski309Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Baran Anna1ZB|a_1Język angielski309Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Baran Anna1ZA|a_2Geografia150Kowalczyk Anna
4, 10:35-11:20Baran Anna1ZA|a_2Informatyka306Bochenek Grzegorz
5, 11:25-12:10Baran Anna1ZD|a_1Język angielski309Juszkiewicz Lawinia
6, 12:15-13:00Baran Anna1ZD|a_1Język angielski309Juszkiewicz Lawinia
1, 08:00-08:45Flaszowska-Koziak Wioletta2TLJęzyk polski161Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Flaszowska-Koziak Wioletta1BCJęzyk polski161Okienko dla uczniów
3, 09:40-10:25Flaszowska-Koziak Wioletta1BCMatematyka312Sakowicz Ryszard
4, 10:35-11:20Flaszowska-Koziak Wioletta1ZDJęzyk polski161PrzeniesionaDA - z lekcji 2
5, 11:25-12:10Flaszowska-Koziak Wioletta1ZBJęzyk polski161PrzeniesionaPH - z lekcji 7
1, 08:00-08:45Graczyk Marta1TLZarządzanie zapasami146Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Graczyk Marta3TLPPracownia magazynowa146Zastępstwoszkolenie
3, 09:40-10:25Graczyk Marta1TLPracownia magazynowa146Zastępstwoszkolenie
4, 10:35-11:20Graczyk Marta1TLPracownia magazynowa146Zastępstwoszkolenie
5, 11:25-12:10Graczyk Marta4TLPOrganizowanie procesów transportowych146Zastępstwoszkolenie
6, 12:15-13:00Graczyk Marta4TLPOrganizowanie procesów transportowych146Zastępstwoszkolenie
7, 13:25-14:10Graczyk Marta4TLPOrganizowanie procesów transportowych146Okienko dla uczniów
1, 08:00-08:45Gut Agnieszka2BCJęzyk polski162Uczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Gut Agnieszka2MGJęzyk polski162Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Gut Agnieszka2BCJęzyk polski162Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Gut Agnieszka2MGJęzyk polski162Uczniowie przychodzą później
1, 08:00-08:45Kaczmarek Katarzyna1ZB|a_2Język angielski218Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Kaczmarek Katarzyna1ZB|a_2Język angielski218Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Kaczmarek Katarzyna2J|ar1Język niemiecki206Goździalska Aleksandra
4, 10:35-11:20Kaczmarek Katarzyna2J|ar1Język niemiecki206Goździalska Aleksandra
5, 11:25-12:10Kaczmarek Katarzyna1BC|a_1Język angielski218PrzeniesionaAG - z lekcji 7
6, 12:15-13:00Kaczmarek Katarzyna1BC|a_1Język angielski218Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:25-14:10Kaczmarek Katarzyna1BC|a_2Język angielski218Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:15-15:00Kaczmarek Katarzyna1BC|a_2Język angielski218Uczniowie zwolnieni do domu
1, 08:00-08:45Karanikas Elektra3JP|nr2Język niemiecki158Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Karanikas Elektra3JP|nr2Język niemiecki158Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Karanikas Elektra2THJęzyk niemiecki158PrzeniesionaJG - z lekcji 6
4, 10:35-11:20Karanikas Elektra2THHistoria i teraźniejszość228Materyński Ireneusz
5, 11:25-12:10Karanikas Elektra2TEMatematyka312Sakowicz Ryszard
6, 12:15-13:00Karanikas Elektra4THP|n_1Język niemiecki158Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:15-13:00Karanikas Elektra4TEP|n_1Język niemiecki158Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
1, 08:00-08:45Mleczek Aleksandra4TEP|a_2Język angielski211Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
1, 08:00-08:45Mleczek Aleksandra4THP|a_1Język angielski211Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2, 08:50-09:35Mleczek Aleksandra4TEP|a_2Język angielski211Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
2, 08:50-09:35Mleczek Aleksandra4THP|a_1Język angielski211Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
3, 09:40-10:25Mleczek Aleksandra4TLPZajęcia z wychowawcą211Zastępstwoszkolenie
4, 10:35-11:20Mleczek Aleksandra4TLPTransport i spedycja211Zastępstwoszkolenie
5, 11:25-12:10Mleczek Aleksandra4THPJęzyk angielski zawodowy211Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:25-12:10Mleczek Aleksandra4TEPJęzyk angielski zawodowy211Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:15-13:00Mleczek Aleksandra4TEP|a_2Język angielski211Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
6, 12:15-13:00Mleczek Aleksandra4THP|a_2Język angielski211Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
7, 13:25-14:10Mleczek Aleksandra3TLPTransport i spedycja211Zastępstwoszkolenie
8, 14:15-15:00Mleczek Aleksandra3TLPTransport i spedycja211Zastępstwoszkolenie
1, 08:00-08:45Musiał Magdalena3JP|ar1Język angielski220Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Musiał Magdalena3JP|ar1Język angielski220Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Musiał Magdalena1ZA|a_1Geografia150Kowalczyk Anna
4, 10:35-11:20Musiał Magdalena1ZA|a_1Informatyka306Bochenek Grzegorz
5, 11:25-12:10Musiał Magdalena3BCPJęzyk angielski220PrzeniesionaKE - z lekcji 7
6, 12:15-13:00Musiał Magdalena3JPWarsztaty redakcyjne w języku obcym220Uczniowie zwolnieni do domu
7, 13:25-14:10Musiał Magdalena3JPZajęcia z wychowawcą220Uczniowie zwolnieni do domu
8, 14:15-15:00Musiał Magdalena3JP|a_2Język angielski220Uczniowie zwolnieni do domu
1, 08:00-08:45Orbach Beata2HJęzyk polski160Uczniowie przychodzą później
2, 08:50-09:35Orbach Beata2HJęzyk polski160Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Orbach Beata1ZCJęzyk polski160Okienko dla uczniów
4, 10:35-11:20Orbach Beata3JPInformatyka308Burzyńska Anna
5, 11:25-12:10Orbach Beata1JJęzyk polski160Uczniowie zwolnieni do domu
6, 12:15-13:00Orbach Beata1THInformatyka306Bochenek Grzegorz
1, 08:00-08:45Owsiańska Magdalena3TLPJęzyk polski159Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Owsiańska Magdalena3HPJęzyk polski159Okienko dla uczniów
4, 10:35-11:20Owsiańska Magdalena3HPJęzyk polski159PrzeniesionaMZ - z lekcji 6
1, 08:00-08:45Szajnowska Monika3TEPPodstawy ekonomii209Uczniowie przychodzą później
3, 09:40-10:25Szajnowska Monika4THPObsługa gości w recepcji209Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
4, 10:35-11:20Szajnowska Monika4THPObsługa gości w recepcji209Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)
5, 11:25-12:10Szajnowska Monika1THMatematyka311Duliban Beata

Zastępstwa dzienniki zajęć innych

Okres: 24.05.2024 (pt.) - 24.05.2024 (pt.)

Dzień: 24.05.2024 (pt.)
GodzinaNauczycielDziennik zajęć innychOpis zajęćSalaZastępcaUwagi
13:05-14:10Karanikas ElektraZindywidualizowana ścieżka kształcenia_EKzindywidualizowana ścieżka kształceniaOkienko dla uczniów

Zastępstwa dyżury

Okres: 24.05.2024 (pt.) - 24.05.2024 (pt.)

Dzień: 24.05.2024 (pt.)
GodzinaNauczycielMiejsce dyżuruZastępcaUwagi
07:50-08:00Flaszowska-Koziak WiolettaP3 - parter 3 B-
07:50-08:00Gut AgnieszkaP2 - parter 2 AStephan Agata
08:45-08:50Gut AgnieszkaP2 - parter 2 AStephan Agata
11:20-11:25Kaczmarek KatarzynaIP2 - I piętro 2 A-
12:10-12:15Kaczmarek KatarzynaIP2 - I piętro 2 A-
13:00-13:25Kaczmarek KatarzynaIP2 - I piętro 2 A-
14:10-14:15Kaczmarek KatarzynaIP2 - I piętro 2 A-
11:20-11:25Karanikas ElektraP3 - parter 3 B-
12:10-12:15Karanikas ElektraP3 - parter 3 B-
13:00-13:25Karanikas ElektraP3 - parter 3 B-
07:50-08:00Mleczek Aleksandrasz1 - wejście do szatni A1Juszkiewicz Lawinia
08:45-08:50Mleczek Aleksandrasz1 - wejście do szatni A1Juszkiewicz Lawinia
09:35-09:40Mleczek Aleksandrasz1 - wejście do szatni A1Hruszowiec Piotr
07:50-08:00Musiał MagdalenaIP3 - I piętro 3 BGąsecki Maciej
08:45-08:50Musiał MagdalenaIP3 - I piętro 3 BGąsecki Maciej
13:00-13:25Musiał MagdalenaIP3 - I piętro 3 BSępołowicz Paula
14:10-14:15Musiał MagdalenaIP3 - I piętro 3 BSępołowicz Paula
09:35-09:40Orbach BeataP3 - parter 3 B-
10:25-10:35Orbach BeataP3 - parter 3 B-
08:45-08:50Owsiańska MagdalenaP3 - parter 3 B-
07:50-08:00Szajnowska MonikaIP1 - I piętro 1 AMarcinowska Izabela
08:45-08:50Szajnowska MonikaIP1 - I piętro 1 AMarcinowska Izabela
09:35-09:40Szajnowska MonikaIP1 - I piętro 1 AMarcinowska Izabela