Modernizacja
kształcenia zawodowego

Rozwój szkolnictwa zawodowego
Brąz siatkarek w finale województwa

Dnia 26 kwietnia w Zielonej Górze odbył się wielki finał województwa w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży.

Awans z rozgrywek półfinałowych siatkarskich zmagań uzyskały zespoły z Zielonej Góry, Sulechowa, Gorzowa Wlkp. oraz dziewczyny z naszego Zespołu Szkół. Pierwszy mecz rozegrały nasze dziewczęta z Zieloną Górą, gdzie zdecydowaną przewagę miały zielonogórzanki wygrywając spotkanie 2:0 (11:25 ; 22:25) i to one mogły cieszyć się awansem do meczu finałowego. My natomiast musieliśmy zmierzyć się z dziewczynami z Gorzowa Wlkp. w walce o brąz. Był to już trzeci mecz w tegorocznych rozgrywkach – wcześniej na etapie rejonowym i półfinałowym. Z poprzednich spotkań wiedzieliśmy, że gramy na podobnym poziomie i emocje będą gwarantowane. Pierwszy set zakończył się zwycięstwem rywalek 20:25 natomiast drugi należał do nas 25:19. Tiebreaka na swoją korzyść zagrały nasze dziewczęta, gdzie po emocjonującej grze zakończyły set z wynikiem 23:21 i zapewniły trzecie miejsce medalowe w Lubuskiej Olimpiadzie Młodzieży.