Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej w Sulęcinie

Dnia 06 grudnia drużyna dziewcząt oraz chłopców naszej szkoły po raz drugi wzięła udział w              II Mikołajkowym Turniej Piłki Siatkowej, który odbył się w hali sportowej I Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Sulęcinie.

W rozgrywkach wystąpiły również zespoły z Lubniewic, Krzeszyc, Gimnazjum z Sulęcina, Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych z Sulęcina oraz I Liceum Ogólnokształcące z Sulęcina.

Uroczyste otwarcie turnieju nastąpiło punktualnie o godzinie 9:00 w obecności Pani dyrektor sulęcińskiego liceum - Aleksandry Jasickiej.

Turniej został rozegrany równolegle na dwóch boiskach. Na jednym grali chłopcy na drugim dziewczęta. Rozgrywki prowadzone były systemem „każdy z każdym” – dwa sety po 10 minut. Podczas przerw Samorząd Uczniowski zadbał o piękne kolędy oraz poczęstunek własnymi wypiekami i pięknie zdobionymi piernikami.

W kategorii dziewcząt turniej zakończył się zwycięstwem naszego Zespołu SzkółII miejsce zajęła drużyna I LO w Sulęcinie, III miejsce drużyna Gimnazjum z Sulęcina, IV miejsce Lubniewice, natomiast V miejsce Krzeszyce.

W kategorii chłopców I miejsce zajęła drużyna z ZSLiZ w Sulęcinie, II miejsce I LO w Sulęcinie, III miejsce gimnazjum w Sulęcinie, IV miejsce Krzeszyce, V miejsce drużyna naszego Zespół Szkół.

Na koniec zmagań organizatorzy zadbali o to by żadna z drużyn nie wyszła bez nagrody. Drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz puchary.

Reprezentacja dziewcząt:

Marzyńska Agata, Och Natalia, Kęsek Karolina, Guźniczak Julia, Iwańska Daria, Wojna Nikola, Kornas Emila, Frankowska Julia, Starszuk Karolina.

Reprezentacja chłopców:

Bździel Dawid, Czapaluk Arek, Polkowski Marcin, Piechota Przemek, Wojcieszak Adrian, Kodzis Gabriel, Alpay Mollov

Klaudia Kobydecka