Wyniki konkursu "Chcesz? Udowodnij, że masz!"

W ramach Projektu „Kostrzyn nad Odrą - ochrońmy młode pokolenie przed uzależnieniami!” dofinansowanego ze środków „PROGRAMU OGRANICZANIA PRZESTĘPCZOŚCI i ASPOŁECZNYCH ZACHOWAŃ RAZEM BEZPIECZNIEJ im. Władysława Stasiaka na lata 2016 i 2017” Burmistrz Miasta Kostrzyn nad Odrą ogłosił konkurs na grafikę dla uczniów szkoły ponadgimnazjalnej w Kostrzynie nad Odrą. Celem konkursu było zaangażowanie młodzieży w pracę na rzecz społeczeństwa. Umożliwienie młodemu człowiekowi wykazania chęci zapobiegania szerzeniu się uzależnienia od alkoholu wśród rówieśników oraz uświadomienie dorosłym skali problemu. Do konkursu zgłosiło się 30 uczniów Zespołu Szkół. Dnia 04.11.2016r.  komisja konkursowa w składzie:

- Mariusz Kaczmarek – artysta plastyk

- Katarzyna Olejnik – animator kultury

- Justyna Streichsbier – instruktor ds. teatru

wyłoniła laureatów:

I miejsce: Natalia Serafin

II miejsce: Dawid Zagórowski

III miejsce: Kornel Kuzio

W trakcie oceny zgłoszonych prac jury zwracało uwagę na walory artystyczne, pomysłowość i przekaz grafiki.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.