Biegi przełajowe w Golicach

Dnia 30 września grupa 17 uczniów wzięła udział w biegach przełajowych „XVII Golicka Mila”. Biegacze  zmierzyli się z trasą na dystansie 2km, natomiast biegaczki – 1,5km. Chociaż rywalizacja była niezwykle zacięta a trasa bardzo trudna, to nasi uczniowie dali z siebie wszystko i spisali się rewelacyjnie. Atmosfera była wspaniała, wszyscy zawodnicy z uśmiechem i energią ustawiali się na linii startu w swoich kategoriach wiekowych, które były podzielone następująco:

2000-1999 oraz 1998 i starsi.

Zespół Szkół reprezentowali: Duliban Bogna, Rozenblut Justyna, Derbin Sandra, Och Natalia, Żukowska Paula, Żylewicz Bartosz, Ferkaluk Adrianna, Łoszewska Aleksandra, Siroń Daniel, Rumiancew Adrianna, Tatarewicz Krystian, Błażek Martyna, Jach-Łucarz Ernest, Bździel Dawid, Kowalski Marcin, Kaczyńska Klaudia oraz Henrykowska Mirella.

Miejsca na podium wywalczyli:

Rocznik 1998 i starsi:

I miejsce – Tatarewicz Krystian

II miejsce – Siroń Daniel

IV miejsce – Rumiancew Adrianna

V miejsce – Łoszewska Aleksandra

Rocznik 2000-1999:

III miejsce – Henrykowska Mirella

Ogromne zaangażowanie, doping oraz radość, jaka panowała podczas trwania całej imprezy biegowej, świadczy o tym, że nasi uczniowie mają sportowego ducha walki oraz potrafią przestrzegać zasad fair play.

Każdy uczestnik, który ukończył bieg otrzymał na mecie nagrodę niespodziankę, mógł spróbować przepysznej grochówki oraz skorzystać z ciepłej herbaty.

Wielkie gratulacje dla wszystkich uczestników!

Serdeczne podziękowania za okazane wsparcie składamy dla Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – Pana Zygmunta Mendelskiego, dzięki któremu nasi uczniowie mogli pojechać do Golic na tak wspaniałe zawody sportowe.

Kobydecka Klaudia
Jaszcz Katarzyna