Biegamy i pomagamy - Charytatywny Bieg Mikołajkowy w Dębnie

Dnia 06 grudnia grupa uczniów naszej szkoły wzięła udział w Charytatywnym Biegu Mikołajkowym w Dębnie. Pogoda dopisała a biegacze dzielnie pokonali trasę wzdłuż malowniczego jeziora na dystansie 5km.

Głównym celem biegu była zbiórka charytatywna środków finansowych na zakup fotelika transportowego dla dzieci z Regionalnej Placówki Opiekuńczo-Terapeutycznej w Dębnie oraz propagowanie biegania jako najprostszej formy ruchu.

Atmosfera była wspaniała, wszyscy zawodnicy z uśmiechem i energią ustawili się na linii startu o godz. 11 a na głowach zagościły czapki Mikołaja, które otrzymaliśmy wraz z pakietami startowymi. Po ukończonym biegu na mecie czekały piękne medale a na zakończenie wzięliśmy udział w losowaniu nagród rzeczowych co dostarczyło nam dużo emocji.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy ukończenia biegu oraz godnej naśladowania postawy!

Reprezentacja naszej szkoły:  Stefańska Hanna, Siroń Daniel, Jęczmienna Natalia, Pietrucka Ewelina, Gruźlińska Karolina, Bielawski Piotr, Żukowska Paula, Szkwarek Sara, Nowak Julia, Chabasińska Kornelia, Błażek Martyna, Musztyfaga Natalia, Chabasińska Mirela, Matkowska Małgorzata, Cieciura Dawid, Tatarewicz Krystian.

Klaudia Kobydecka