Międzypowiatowy Konkurs Języka Niemieckiego

W dniu 19. listopada 2015r. odbył się w naszej szkole Międzypowiatowy Konkurs Języka Niemieckiego dla powiatów : gorzowskiego, wałeckiego, strzelecko-drezdeneckiego, czarnkowsko-trzcianeckiego oraz miasta Gorzowa Wlkp. Etap ten poprzedzony był eliminacjami powiatowymi, w których czołowe miejsca zarówno w pionie liceum oraz technikum zajęli uczniowie naszej szkoły, pokonując uczniów z Kamienia Małego oraz Witnicy:

Liceum- I m. Monika Gruszka- 1 M

II m. Bartosz Hereda - 1 J

III m. Angelika Żurawska- 1 J

Technikum-I m.  Daniel Paszkowski- 4TL

II m. Alfred Agapitow - 2 Wb

III m. Julia Bowitz- 1 TH

Również na etapie międzypowiatowym nasi reprezentanci odnieśli ogromne sukcesy. W pionie liceum zwyciężyła Monika Gruszka, natomiast Daniel Paszkowski i Julia Bowitz uplasowali się odpowiednio na II i III m. w pionie technikum.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy im za godne reprezentowanie Zespołu Szkół!

Podziękowania za wsparcie i pomoc przy organizacji tego konkursu kierujemy również do Urzędu Miasta Kostrzyna nad Odrą, Starostwa Powiatowego w Gorzowie Wlkp. oraz do Państwa Moniki i Romana Juszkiewiczów, prowadzących bufet szkolny.