Sukces szczypiornistów Zespołu Szkół

W środę 27 marca w hali sportowej Zespołu Szkół królowała piłka ręczna. Cztery najlepsze zespoły szkolne z północy województwa rywalizowały w półfinałach Lubuskiej Olimpiady Młodzieży. Oprócz naszej drużyny o dwa miejsca premiowane awansem do finału LOM walczył zespół II LO z Gorzowa Wlkp., TL ze Starościna i PZS ze Świebodzina. Wysoki poziom gry, walka do końca i wyniki rozstrzygane w końcówkach meczów dostarczył dla licznych kibiców wielu emocji.

Nasza drużyna po morderczej walce w trzech meczach zajęła w turnieju drugie miejsce . To dla nas duży sukces. Jesteśmy w gronie czterech najlepszych drużyn województwa i powalczymy o medale w finałach. Sukces tym bardziej wartościowy że do rozgrywek przystąpiliśmy znacznie osłabieni przez kontuzje zawodników. Na dodatek w ostatnim meczu decydującym o awansie również z powodu kontuzji nie mógł zagrać nasz podstawowy rozgrywający Bartek. O naszej wygranej zadecydowała ogromna determinacja i wręcz wzorowe realizowanie ustaleń taktycznych trenera. Gratulacje dla całego zespołu.

Zagraliśmy w składzie : KORZIK Kajetan (14), BURZYŃSKI Marcin (14), NAUMOWICZ Kacper (7), GOŁUCH Bartosz (10), BLATKIEWICZ Remigiusz, NOWICKI Gerard, STAŃCZAK Dominik, CHEŁPA Radosław (1), CZAPALUK Arkadiusz, POLKOWSKI Marcin (4), trener - Marek ZATYLNY.

Drugą drużyną, która z pierwszego miejsca awansowała do finałów LOM to II LO z Gorzowa Wlkp. .

Podziękowania za pomoc w organizacji zawodów dla Starosty Powiatu Gorzowskiego Michała Wasilewskiego i Dyrektora Zespołu Szkół Leszka Naumowicza.